Değerli Dostlarımız ,
1955 yılında babam Yusuf Basatemir tarafından şahıs firması olarak İstanbul Tahtakale’de kurulan ; ve bugün Dİ-MA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ve BOYSA PAZ. A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimize aralıksız 60 yıldır kalite , dürüstlük ve müşteri memnuniyetinden hiçbir taviz vermeden ilk günkü istek ve heyecanı ile çalışmalarına devam eden firmamız ; ürünlerini bir kez daha siz değerli dostlarımıza sunmaktan gurur duyar.

İş felsefemiz en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlere tedarik etmek olduğu için ; bugüne kadar tüketicilerimiz bizleri hep övgü ve teşekkürle ödüllendirdiler. Dünya’nın en büyük eğe fabrikası JK Files&Tools firmasının uzun yıllardır Türkiye ve Ortadoğu temsilcisiyiz.

Avrupa’nın en kaliteli ve en eski kolastar ağzı üreticilerinden CUTBRIK firmasının da uzun yıllardır Türkiye ve Ortadoğu mümessiliyiz. Avrupa’nın en eski demir testere ağzı üreticisi olan PILANA firmasının kendi markasıyla satılan İsveç yüksek hız çeliğinden üretilen Demir testere ağızlarının tek yetkili satıcısıyız. Türkiye’de imal ettiğimiz ve tescilli markamız olan KOBALT etiketiyle satışa sunduğumuz ergonomik kolastar ve demir testere kolları , ithal ettiğimiz PILANA ve CUTBRIK ağızlarının kullanımı için idealdir.

Yüksek teknoloji ve kaliteli ürün kullanımını ön planda tutan , seçkin fabrikalarda siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz KOBALT markalı matkap uçları ve el aletlerimizi de kataloğumuzda bulabilirsiniz.

Avrupa’nın en iyi bahçe aletleri üreticilerinden CARPA firmasının 2014 yılı itibari ile Türkiye ve Ortadoğu mümessiliyiz. Uygun fiyatları ve uzun süreli kullanım sağlayan verimli ürünleriyle Güney Amerika ve Avrupa ‘da oldukça popüler olan firmanın en kısa sürede ülkemizde kaliteli ve uygun fiyatlı bağ-bahçe aletleri açığını kapatacağını umuyoruz. Tüm ürünleri Almanya’nın Solingen şehrinde üretilen NWS firmasının 5 yıldır Türkiye yetkili
satıcısıyız. Hindistan’ın en önde gelen anahtar ve el aletleri grubu üreticilerinden BAUM ve tescilli markamız SHIVA ürünleri de kataloğumuzda bilgilerinize sunulmuştur. .Tüm mallarımız güvencemiz ve garantimiz altındadır çünkü müşterilerimizin memnuniyeti en büyük kazancımızdır.

Siz değerli iş ortaklarımız ile nice 60 yıllara ... Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek teknoloji ve kaliteli ürün kullanımını ön planda tutan , seçkin fabrikalarda siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz KOBALT markalı matkap uçları ve el aletlerimizi de kataloğumuzda bulabilirsiniz.

Zeki BASATEMİR